(093) 110−74−82
 (068) 201−31−66
 (050) 529−90−90
Система пересувних стелажів для обладнання архівів, бібліотек і складських приміщень. Застосування даної системи дозволяє збільшити площу складування документів або товарів на 62,5% в порівнянні із стаціонарними стелажами. Широкі можливості оснащення і компонування пересувних стелажів дозволяють врахувати всі побажання замовника і максимально використовувати площу приміщення.

Мобільні стелажі можуть бути будь-якої висоти - від 1500 до 2700 мм, і глибини - від 750 до 5000 мм. Наші перекітні стелажі мають захист від нахилу і перекидання, можуть комплектуватися замком з блокуванням, перегородками з кріпленням до полиці, висувними полицями, ящиками і рамками для підвісних файлів на телескопічних направляючих. Ергономічний штурвал дозволяє легко переміщати повністю навантажений мобільний стелаж і фіксувати його положення за допомогою кнопки в центрі штурвала.

Проект розташування і вартість пересувних стелажів розраховуються індивідуально виходячи з габаритів приміщення і побажань замовника.
Раціональне вирішення проблеми зберігання значної кількості носіїв інформації в обмеженій області. Конструкція пересувних складських стелажів дозволяє зберегти до 70% площі приміщення, в якому вони встановлені, завдяки відсутності між стелажами проходів. Мобільні (пересувні) стелажі можуть дозволити вам економно розпорядитися корисною площею приміщення.

Ставляться стелажі на рейки і можуть переміщатися по ним з підтримкою штурвала механічного приводу. На рейки так само можливо встановити напрямні з метою в'їзду-виїзду або фальшпол. Мобільні (пересувні) стелажі оснащуються стопорним механізмом. Мобільні стелажі пересуваються до стаціонарної секції, устанавленнимі біля стіни.

Архівні рейкові стелажі

Архівні рейкові стелажі

Пересувні рейкові архівні стелажі - такі стелажі є найбільш поширеними і зручними у використанні. Пересування архівних стелажів здійснюється по рейках, які укладають на підлогу або монтують в підлогу архівного приміщення. Вони можуть бути забезпечені механічним приводом або електродвигуном, що дає можливість управління ними на відстані.

Пересувні рейкові архівні металеві стелажі – це ефективне використання вільного простору в банках, офісах, бібліотеках, лікарнях, заводах, у нотаріусів і т. д.


Мобильный стеллаж

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ (ШхГ):  2750 х 712 мм - 10 ..

23.500 грн. Безготівка з ПДВ: 23.500 грн.

Архивный передвижной стеллаж Litreg 6.3

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ (ШхГ):  3000 х 612 мм - 2 с..

45.900 грн. Безготівка з ПДВ: 45.900 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Наші нові моделі диванів: