(093) 110−74−82
 (068) 201−31−66
 (050) 529−90−90
Економічність, автономність, безпека - це ті характеристики, поєднання яких ставить газові обігрівачі та теплогенератори провідних європейських виробників ITM, Italkero, Master, Kroll особливе положення серед інших опалювальних приладів.
Теплогенератори та котли Kroll для роботи на відпрацьованому маслі комплектуються пальниками Kroll серії KG/UB, які виготовляються в Німеччині і по праву вважаються кращими в Європі. У свою чергу пальники можуть додатково комплектуватися фиспакетом, який складається з паливного насоса, багаторазового паливного фільтра і топливозаборника для окремій ємності.

Застосування фиспакета дозволяє уникнути частих дозаправок при роботі пальника і подають паливо безпосередньо в ємність пальника стоїть окремо ємності для палива в автономному режимі.

Багаторазовий фільтр для очищення відпрацьованого масла поліпшує якість горіння і зменшує кількість вогнетривких частинок в камері згоряння, що призводить до тривалої безпроблемної роботи обладнання.

Паливний шланг, з обладнаним на кінці топливозаборником, завжди буде перебувати на плаву у верхній частині ємності та обладнання дозволить приймати паливо більш легкої фракції без осаду порівняно з паливом, яке знаходиться в нижній частині ємності і містить більше домішок.

Застосовуються для пальників Kroll KG/UB потужністю від 20 до 200 кВт і випускаються у варіанті з підігрівом та без підігріву залежно від температурних умов розміщення пальника і основної ємності з відпрацьованим маслом.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Captcha

Фиспакет забірник паливний насос фільтр Kroll

  • 19.020 грн.

  • Безготівка з ПДВ: 19.020 грн.

Теги: теплогенератор